Promesaj EPOSTA  ve Promesaj ANKET

Promesaj EPOSTA, şirketinizin yüzbinlerce kişiye, kişiye özel e-postalarla en hızlı ve en etkin bir şekilde ulaşmasını sağlayan, web tabanlı bir uygulamadır.

Göndereceğiniz email adreslerini kolaylıkla sisteme yükelyebilirsiniz. Promesaj Eposta göndereceğiniz email içeriklerini içerik editörü aracılığı ile html olarak hazırlama imkanı sunar. Böylece görsel açıdan güçlü email içerikleri hazırlanabilir. Gönderimi yapılan emaillerle lgili kimlerin ne zaman okuduğu, hangi email içinde hangi linklere kimin ve ne zaman tıkladığı başta olmak üzere 12 farklı raporlama alınabilir. Bu raporların sunduğu avantajlar ile email kampanyasının etkinliğini ölçerek, sadece ilgilenen kişilere tekrardan ulaşmanızı sağlar.

Promesaj Eposta ve Promesaj Anket gerçek anlamda kullanıcı dostu olan uygulamalardır. Çok kısa bir eğitim sonrasında emaillerinizi , anketlerinizi kolayca tasarlayabilir, kişiye özel toplu gönderimler yapabilirsiniz. Promesaj Eposta ve Promesaj Anket uygulamaları ile yaptığınız tüm çalışmalarınız uygulamaların belleğinde saklanır, bu raporlara internet üzerinden her an ulaşırsınız.Teknik altyapı olarak sadece internet bağlantısına ve web tarayıcısına(explorer, firefox, vb) sahip olmanız yeterlidir

Genel Özellikler :

Kurulum ve Destek: Herhangi bir kuruluma ihtiyaç duyulmaz. Promesaj Eposta hesabı açtırılması yeterlidir.Email içerik tasarımı desteği verilir. Promesaj Eposta kullanımı ile ilgili kurum çalışanlarına eğitim desteği verilir.

Çoklu Yönetim: Promesaj Eposta kullanımında birden fazla farllı yetkilerde yönetici atayabilirsiniz.

Gelişmiş Takip Sistemi: Gerçek zamanlı (anlık) olarak kimin, ne zaman emaili açtığı , hangi linklere kaç defa tıkladığı görülür.Gönderimin ölçülebilmesi ve takibi çok kolaydır.

Kişiselleştirilmiş Email Özelliği: Göndereceğiniz kutlama emaillerinde kişiselleştirme yapabilir,kişiye doğum günü ve bayram kutlama mesajları gönderilebilir,kampanyalar gerçekleştirebilirsiniz..

Hedef Kitle: Email herkese veya hedef gruplara gönderilir. Gruplamalar sisteme yüklenen listeden Promesaj Eposta içinde yaş,cinsiyet, il gibi katagorilerden biri veya birkaçıyla oluşturulabilir.

Kolay Email Hazırlama: Hazırlanacak text veya HTML mesaj içeriği Promesaj Eposta mesaj editörüne sadece kopyala yapıştır ile yerleştirilebilir.

Zamanlama: Yapılacak email gönderiminin hangi tarihler arasında ve kaç defa yapılacağı belirlenir.

Kolay Liste Yükleme: Kullanıcı email veri listesi sisteme kullanıcı tarafından rahatlıkla yuklenir.

Faydaları : 

Promesaj Eposta ve Promesaj Anket birlikte kullanılındığında hedef kitlenizin ürün tercihi, eğilimleri ve isteklerini belirleyerek pazarda bulunan ürünlerinizin satış stratejisini güçlendirir, geleceğe dönük ürün geliştirme planlamalarınızın gücünü artırmanıza olanak sağlar.

Ürün kampanyaları yapılır ve bu konuda müşterilerin düşünceleri öğrenilebilir.
Müşterilere veya potansiyel müşteri adaylarına ulaşarak onlara şirket, marka, ürün ve servisler hakkında periyodik bilgi verilebilir, bu sayede müşterilerin veya potansiyel müşteri adaylarının ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilir ve geleceğe yönelik kararları bu doğrultuda çok daha sağlıklı alabilirsiniz.

Geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha hızlı, daha ucuz ve daha doğru sonuçlar verebilme özelliklerine sahiptir.
Marka bilincini güçlendirir, tanınma, bilinme oralarını yükseltir.
Müşterileri bilgileri veritabanı (database) oluşturur.

Kimler tarafından okunduğu, kimlerin istenen aksiyonu gerçekleştirdiği belirlenebilir. Dolayısıyla ölçülebilen bu bilgilerle farklı gruplara, farklı mesajlar gönderilebilir. Yaratılan pazarın geri dönüşü kesin olarak takip edilebilir.

Email ile pazarlamada müşteriyi beklemek yerine müşteriye doğrudan ulaşabilirsiniz. Bu sayede; Müşteri isteklerini anlayabilir,
• Mal veya servis hakkında müşteri memnuniyetini anlayabilir
• Müşteri davranışlarını anlayabilir
• Yeni stratejiler belirleyebilirsiniz
• Müşterileri istek ve ilgilerine göre sınıflandırabilir.
• Ürünlerin değerini anlayabilir ve rakiplerle karşılaştırabilir
• Ürünler hakkında karar verebilir
• Ürünlerin özelliklerini değiştirebilir .
• Geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.